Bokse Set (Foni DJ)

2 000 EUR

Shitet nga: Liri 07 Korr 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
5 Bokse HK Seria Premium. (te pa amplifikuar)
2 satelite dhe 3 subwoofer.
Fuqia 300 watt ,pick 600 watt RMS secili.
+ Amplifikator Yamaha P4500.
(+ fishat dhe kembalece profesional)

2 Bokse satelite Behringer. (te amplifikuar)
Fuqia 400 watt, pick 800 watt RMS secili.
(+ fishat dhe kembalece profesional)

1 robot me ngjyra dhe figura dhe 1 blitz. +1 mikrofon me fish profesional.

1 Mixdeck DJ Numark, cd audio ose mp3, usb, iPod channel, digital audio card integrated, secili deck ka ekran, scratch dhe shum efekte.

Te pershtatshme per cdo lloj eventi.

(Bokset jane seri Premium dhe kan nje cilisi audio shum te mire. Te gjitha paisjet jane ne gjendje shum te mire pune.)

Cmimi: 2.5m leke ose 2000 euro.
Leaflet
Në fillim