BOKSE KEF Q30

Shitet nga: Kef Dje 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten çift boksesh kef q30 125 wat 6 ohm. Bokset jane ne gjendje shume te mire dhe shum cilesore. Shiten 100 euro çmim i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim