Boks për muzikë me Bluetooth (1000 lek)

Shitet nga: ENDE Sot 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 000 LEK   1 200 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Boks per muzike me Bluetooth. Bluetooth Speaker me karrikim. I ri dhe I paperdorur. Ka shume ze dhe degjohet muzike me ze te larte. Shume praktik dhe I kollajshem. Ka edhe vend per memory card. Karikohet me fishin e vet qe e lidh ne PC.

Cmimi 1.000 leke. 0692793560 TIRANE
TEL - WHATSAPP - VIBER - SMS
Adresa: prane ish-stacionit te Trenit, ose prane Fakultetit te Shkencave, ose prane Martenitetit te Vjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim