4 bokse jbl dhe 4 stativa alumin te rinj.

1 000 EUR

Shitet nga: Vini 20 Maj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Të tjera
Shiten 4 jbl jrx ngjendje perfekt.2 cop 12 inch 2 cop 15 inch secili 250-500 watt rms (1000)peak. 4 stativa sh pak te perdorur.
Leaflet
Në fillim