2 cope Radiomarrese #BAOFENG

Shitet nga: AMO Electronics 15 Nën 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 660 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
🔷 2 cope Radiomarrese #BAOFENG
🔷 1+1 Dhurate ❌ Ishte 11,000 Leke ❌ ✅ Behet 5,500 Leke ❌
+ #Transport #Falas
🔷Te pershtateshme per pune te ndryshme si ndertim , magazina , gjueti etj.
🔷Shume te thjeshta ne perdorim, #kanale #komunikimi me nr.
🔷Me drite Led qe ju ndimon dhe naten
🔷 Frekuenca 400-470 MHz
🔷Distanca 5 Km Porosit tani 👇
☎Tel /Whatsapp 0695667888
🚖 Transporti kudo ne Shqiperi , brenda 48 oreve .
#porosittani #porositngashtepia #porositonline #blionline #blitani #blingashtepia #blerjetezgjuara #spy #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #telefona #radiomarrese #radio #oferta #dergesa #oferta #merrjep #Tirane #Himare #Dhermi #shkoder #Vlore
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim