GUFER 600W DHE Aplifier 5200W

150 EUR

Shitet nga: Ronaldo 18 Qer 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Prodhimet
Të tjera
Gufer dhe amplifik ne gjendje pune +2 bokse per muzik 600 W 6 inch
Ronaldo
0685801942
Leaflet
Në fillim