i diskudueshem

230 EUR

Shitet nga: ildi 24 Mar 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mirditë
Prodhimet
Të tjera
dy bokse 550w dhe bashk me nje ambifig qe mund te lidhen 4 bokse ne gjendje shum te mir
Leaflet
Në fillim