Super Okazion

2 000 EUR

Shitet nga: Enio 15 Jan 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Shitet Super Foni Yamaha e ampiflikuar . 4satelite Yamaha MSR400 me fuqi 400watt rms secili , dhe 2 subwoofer 15inch me fuqi 800watt rms secili . Bashke me bokset , ne cmim perfshihen dhe kambalecat perkates , fishat per ti lidhur bokset , dhe nje mixer qe gjithashtu sherben dhe si shperndares per bokset . Pajisjet jane ne gjendje shume te mire . Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim