Shiten Pajisjet OKAZION super cmim !!!

0 LEK

Shitet nga: Enio Manahasa 08 Sht 02:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Pajisjet jan ne gjendje shume te mire , mund te vini ti shikoni dhe degjoni nga afer
Enio Manahasa
069 61 829 20
Leaflet
Në fillim