Shiten paisje elektronike

11 111 LEK

Shitet nga: Olsi 23 Shk 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Shiten 2 bokse Maks prefosjonal te amplifikur nga 350 vat 500milek....1mixer germin 3kanal me usb akull i ri 100milek 1 amplifik lem 750 vat 300milek ...2 bokse skf nga 500vat 3sistem pasiv 750 milek 1 dinakord 2×300...500milek nese meren te gjitha paisjet normale qe ka dhe ulje cmimi shiten per arsye emigrimi kontakt ne nr.....0688701854
Leaflet
Në fillim