Shiten aparatura dhe bokset.

3 700 EUR

Shitet nga: Erald 31 Tet 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Shitet 4 bokse montarbo 2 jan nga 400wat dhe 2 jan nga 300wat + aparatura dinakord 1400 wat jan pothuajse te rinje shum pak jan perdorur .cmimi i diskutushem
Leaflet
Në fillim