Piano casio

250 EUR

Shitet nga: Piano Casio 28 Pri 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Shitet Piano .organo casio Ne kuti
Me kamaleca ..Dhe gjendje Perfekte
Piano Casio
0694788040
Leaflet
Në fillim