Paisje!

1 500 EUR

Shitet nga: Olsi 22 Jan 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Paisje e kompletuar me 8 mikrofona dhe sistemi audios + tavolina SHITET:1.500€
Leaflet
Në fillim