Numark Party Mix i pa perdorur nderrohet

151 LEK

230 LEK

Shitet nga: Xhimi Rançi 09 Pri 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
dj controller NUMARK PARTY MIX shitet ne kuti bashk me kufje dhe fisha dhurat
Xhimi Rançi
0683331718
Leaflet
Në fillim