Bokse Yamaha msr 400

550 EUR

Shitet nga: Enio 24 Shk 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Prodhimet
Të tjera
Shiten 2 bokse Yamaha te ampiflikuar nga 400watt rms secili . Bokset jane ne gjendje shume te mire dhe cmimi esht i padiskutueshem !!
Leaflet
Në fillim