Sistem mikrofonash me valë për DJ (Di Xhej)

0 LEK

Shitet nga: Eduart Hila 28 Sht 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhimet
Të tjera
Shes një sistem mikrofonash me valë për Di Xhej. Janë pothuajse të rinj dhe shumë pak të përdorur. I shes për arsye të lënies së punës si Di Xhej. Të interesuarit të më kontaktojnë në numrin e telefonit.
Eduart Hila
0696392470
Leaflet
Në fillim