shitet

40 EUR

Shitet nga: Kristian Zefi 03 Tet 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhimet
Të tjera
Stilolaps me kamer sekrete.shume e veqante.Regjistron 3 ore video me ze dhe figure.
Kristian Zefi
0699614540
Në fillim