shes boksa ne gjendje shum te mir

800 LEK

Shitet nga: mondi 30 Sht 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhimet
Të tjera
shes boksa ne gjendje shum te mir te amplifikuar otp 4 cop fuqia 2 mij wat dhe nj pult me efkte
Leaflet
Në fillim