Paisje per dj

1 LEK

Shitet nga: Eduart 12 Mar 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhimet
Të tjera
Shiten 2 bokse max power te amplifikuar 900 wat copa , shitet edhe nje pult max power me te cilen mund te vendosesh mikrofona edhe korg ose paisje te tjera , pulti vjen me kamalecin e vet , gjithashtu shitet edhe nje kart zeri american audio shum cilsore , dhe te gjitha fishat perkatese , shiten te gjitha se bashku dhe shum pak te perdorura . Cmimi 1 miljon lek te vjetra
Leaflet
Në fillim