Gentjan

1 500 EUR

Shitet nga: Gentjan 24 Pri 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhimet
Të tjera
Shes foni per dj 4 boksa opera db p15 pasiva 800 wat copa me gjith amlifikatorin e tyre dhe te te gjitha fishat dhe nje sub american audio aktiv 15 igj te gjitha qe shikoni ne foto kontakti ne whatsapp
Gentjan
0693726364
Leaflet
Në fillim