Bokse dasmash

1 200 EUR

Shitet nga: Niko 21 Pri 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhimet
Të tjera
Shes bokse dasmash shum pak te perdorura i kam blere te reja 4 mije euro dhe i shes per arsye emigrimi . Bokset shoqerohen me mikse me mikrofona dhe me te gjithe aksesoret perkates . Shiten 1200 euro . Jo telefonata kot . Nr cel. 0693509868
Leaflet
Në fillim