Boksa per dj cdo gje B&C dhe amplifike

0 LEK

Shitet nga: Deejay 01 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Prodhimet
Të tjera
Boksa per dj cdo gje B&C dhe amplifike
kan cdo element brenda te reja
shiten bashk ese me marrveshje..
Deejay
0683461028

WhatsApp:
0683461028
Leaflet
Në fillim