Dy bokse&guffera

40 000 LEK

Shitet nga: Aleks 27 Jan 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Prodhimet
Të tjera
Shiten dy bokse&guffura i madhi eshte per impjant muzike, ndersa i vogli per ambjent dhome eshte perfekt nuk ze vend dhe ka cilesi te mire degjimi. Cmimi 40mije lek te vjetra i diskutueshem. Nr: 0676913625
Leaflet
Në fillim