Shitet Home Studio

700 EUR

Shitet nga: Home Studio 28 Maj 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhimet
Të tjera
Shitet home studio pothuajse te gjitha pajisjet e reja shume pak te perdorura, shiten set bashke me kompjuter dhe tavolin, kompjuteri eshte core i3, ram 8gb, ssd 120gb, hdd 256gb shume i shpejt, ndersa karta e zerit dhe mic jane focusrite scarlet gjenerata e 3 super gjendje, cmimi 700 euro i padiskutueshem.
Home Studio
0676746470
Leaflet
Në fillim