Shiten per arsye se kam shum bokse + amplifika

700 LEK

Shitet nga: Lem general music 27 Qer 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
2 bokse gemini nga 350 wat rms ( 700 wat )
Frekuenca JBN AMERIKANE 60 WAT RMS 1 FREKUENC 1 amplifik lem gjeneral music MADE IN ITALY shum potent dhe i fuqishem pa asnje lloj difekti nga ana e fuqise ndersa mixeri lart 3 ose 4 shina bejn pak zhurme + 2 kamaleca + fishat perkatese me koka nuetrik gjermane ...jan te gateshme per cfare do lloj prove 2 3 4 5 ore ndezur ...cmimi pak i diskutueshem ...shiten edhe te ndare ..amplifika mban edhe 2 bokse tjere
Lem general music
0682393633
Leaflet
Në fillim