Shiten frekuenca

300 EUR

Shitet nga: B&C 13 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
Shiten 4 frekuenca B&C 750 8. Dy jane me hinka dhe dy te tjera jo. Shiten cift. 350 mije leke me hinka. 250 mije pa hinka. Gjithcka me prove.
Leaflet
Në fillim