shiten 4 kitara 1 piano , rexhent dhe karte zeri

500 EUR

Shitet nga: ermal 09 Korr 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
shiten per arsye se do iki dhe nuk do i perdor me
cmimi diskutushem
Në fillim