Paisje Per DJ

1 800 LEK

Shitet nga: Ronaldo 13 Pri 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
Shiten Paisje per DJ ne Gjendje Te mire pune
6 Bokse .Amplifikator 1800w .Mikser .Mikrofon.Stativa dhe Fishat per katse.
4 Bokse Jan nga 350w
2 Bokse Jan nga 500w .
Shiten per Arsye Emigrimi .Paisjet Jan ne Gjendje Te mir pune .
Nr 0674437326 .0692169685
Ronaldo
0674437326
Leaflet
Në fillim