2bokse ampiflikator dhe Linja plus bagazhierin

120 EUR

Shitet nga: Bokse 06 Qer 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Prodhimet
Të tjera
Ampiflikator 2 bokse linja dhe bagazhier 120 € I diskutueshem
Leaflet
Në fillim