shiten bokse makine

1 LEK

Shitet nga: bokse 01 Jan 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
shiten 2 makine dhe nje woofer 300w per info wp ose tel
Leaflet
Në fillim