4 bokse

120 LEK

Shitet nga: ardit 28 Maj 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Prodhimet
Të tjera
shite 4 bokse rcf 18. 1200 vat 1 boks dhe 4 bokse fbt 500 1 , me kas druri + app yamaha 1800 vat cel 0695204422
Leaflet
Në fillim