Amplifikator HELIX DARKE BLUE4 600W

0 LEK

Shitet nga: keivin 15 Dhj 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
amplifikator sh i mbajtur 600w perfekt per makina dhe salla te vogla .... shitet urgjent kto 3 dite eshte i shkelqyer me fije floriri 24 karat per percjelljen e zerit... Okazion .... te dhenat ne foto
Leaflet
Në fillim