Amplifikator dhe bokse me iphone

16 000 LEK

Shitet nga: ardi 11 Sht 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shes ose nderroj amplifikator dhe bokse me celular. mundesisht iphone. cmimi i shitjes 16000leke
Leaflet
Në fillim