Dy bokse

1 100 EUR

Shitet nga: enver 29 Nën 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kurbin
shes dy bokse nga 350 vat secili + nje vufer 550 vat dhe nje aplifikator 1800 vat.Ne gjendje shume te mire .Shume pak te perdorura.
Leaflet
Në fillim