Bokse pioneer

1 700 EUR

Shitet nga: Krisstian Kola 21 Qer 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhuesi
Pioneer
Modeli
Gm-a3602
Shiten bokse pioneer te paperdora asnjehere te blere ne itali 2200 euro se bashku me te gjitha fishat e nevojshme si dhe DVD perkatese
Te pershtatshme per lokale si dhe per perdorim shtepie per salla te medha
Shiten
2 bokse te gjata
1 boks i shkurt
1 boks i gjere i shkurt
1 DVD pioneer
Krisstian Kola
0693564384
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione