RADIO VW RNS 300

100 EUR

Shitet nga: BENI 16 Shk 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhuesi
Panasonic
Shes Radio
VW RNS 300

Mund te montohet ne gjithe grupi
VW SEAT SKODA
pas vitit 2004
Eshte prodhim
Blaupunkt origjinal dhe vjen me kodin origjinal te fabrikes

MP3 dhe Navigator
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione