box-Stagg SMS8P 8" Powered Speaker

10 000 LEK

12 000 LEK

Shitet nga: elton 11 Sht 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Stagg SMS8P 8" Powered Speaker. Perdorur vetem per ta testuar. ka disa gervishtje atje ketu te parendesishme nga transporti dhe femijet. Thuajse i ri.lutem mos merrni nese nuk jeni serioz.

Yzberisht, Tirane

The Stagg SMS8 2-way powered speaker delivers 90 watts of output via way of an 8" woofer and a compression horn tweeter.

The SMS8 features a dedicated Mic input channel with XLR or 1/4" jack connectivity whilst the other channel has line level inputs via way of XLR or 1/4" jack connectivity. With the onboard 2 channel EQ controls (Bass and Treble) you can control the tonal output too. A line level stereo output jack also features allowing you to connect the unit to a mixing console, an additional powered speaker or any other(mini) Power Amplification System.

The unit is constructed with heavy duty ABS nylon fiber and features a built in pole mount socket and carry handle.
2 way powered speaker
90w output
8" woofer
Compression horn tweeter
Mic channel with XLR and 1/4" inputs
Line channel with XLR and RCA inputs
Dimensions (H x W x D):38.5 x 28 x 22 cm
Weight: 8.5 kg/ 18.7 lbs
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione