Publikuar: Korr 03 2022 04:23

AMPLIFIKATOR WOOFER ROADSTAR MODEL SPK-5602SR 30 WAT

EUR

Publikuar: Korr 03 04:23
Shikime: 37
AMPLIFIKATOR WOOFER ROADSTAR MODEL SPK-5602 SR 30 WAT

I perdorur ne gjendje pune te rregullt
Ka tre altopolant nje per woofer dhe dy per soprano
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
37
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione