Okazion, pajisje audio per DJ

450 000 LEK

Shitet nga: Ervis 24 Sht 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhuesi
Denon
Shiten per arsye emirgrimi.
1-Konsole DJ me CD. 2 x DN-S5000.
1 x DN-X1500
2-Mixer Samson L3200 48 Bus dhe USB (ideal per evente live)
3-M1000 power amplifier x 2
4-Yamaha PO-1200 power amplifier x 1
5-Bokse JBL JRX-100 x 4
6-Sub bass Black line s18 x 2
7-Montarbo W440A (te amplifikuar) x 2
kabllim dhe stativa te perfshire.
Ervis
0672027783

Viber:
po

Skype:
jo

WhatsApp:
po
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione