Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwod

Shitet nga: Altin Dje 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 5 920 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xplode
Shitet ; Amplifikator Sony Xplod per vetura dy bokse Sony Xplod te dy 400w , vufer Kenwood 600w dy sistra i kompletuar vetem per montim . Fuqia e bokseve makimum 1000w amplifikatori 1200w. Cmimi 400 euro ; Cel +355696511122 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim