Gramafon origjinal sony

Shitet nga: shitet Dje 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR   60 EUR

Komuna: Vlorë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Model Tjeter
Shitet gramafon origjinal i markes Sony model PsXL1 se bashku me 4 pllaka te vjetra gramafoni. Pajisja eshte ne gjendje shume te mire cmimi 30€ per ata qe ja dine vleren.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim