SHITET

Shitet nga: Shitet Sot 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 020 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Model Tjeter
Shitet Sterio Sony ; me 3 vende per cd , kaseta dhe nje mbajtëse cd . Cmimi 85 mij lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim