Amplifik per lokale dhe shtepi SONY

65 EUR

85 EUR

Shitet nga: cim 21 Jan 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Sony
Ka 5 dalje bokse shume e fuqishme
Leaflet
Në fillim