Mikrofon Sony DM-301

Shitet nga: asl 17 Nën 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: Model Tjeter
Mikrofon Sony DM-301! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim