Autoradio FORD SONY MP3 + AUX

5 500 LEK

Shitet nga: Elios Dje 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Sony
Shitet autoradio per makinat tip FORD ne gjendje perfekte si nga radio dhe nga cidia e shoqeruar bashk me KODIN e aktivizimit
Në cmim përfshihet dhe montimi
Ben per tipet me posht
Focus 2004 -> 2007
Fiesta 2006 -> 2008
Fusion 2006 -> 2010
C max 2004 -> 2010
Torne conect 2008
Transit
Leaflet
Në fillim