PIONEER SA 7500 TX 8500 MK2

400 EUR

Shitet nga: Faruk 04 Dhj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kukës
Prodhuesi
Pioneer
SHITEN PERFORCUESI DHE TUNERI I TIPIT PIONEER SA 7500 PIONEER TX 8500 MK2 , JANE TOTAL NE GJENDJE TE RREGULLTE PUNE TE DYJAT JU MIREPRESIM Paisjet gjinden ne Kosove

Specifications

Power output: 40 watts per channel into 8Ω (stereo)
Frequency response: 10Hz to 50kHz
Total harmonic distortion: 0.3%
Damping factor: 25
Input sensitivity: 7.5mV (mic), 2.5mV (MM), 150mV (line)
Signal to noise ratio: 65dB (mic), 70dB (MM), 90dB (line)
Output: 150mV (line), 30mV (DIN), 1V (Pre out)
Semiconductors: 2 x FET, 35 x transistors, 21 x diodes
Dimensions: 420 x 150 x 345mm
Weight: 12kg
Accessories: connecting cord
Year: 1976

☎️ 049 211 975
Leaflet
Në fillim