Amplifikator per makine pioneer

Shitet nga: Endri Osmani 08 Nën 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 LEK   80 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: Model Tjeter
Shes amplike per makine pioneer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim