Sub+amplifik

180 EUR

200 EUR

Shitet nga: Abc 18 Qer 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Pioneer
Modeli
Gm-a3602
Ne gjendje sh te mire 1000 w esht sub me amplifik ne trup dhe amplifika pioner 600w 180€ te dyja bashk kontakt watsap
Leaflet
Në fillim