Bokse pioneer

1 700 EUR

Shitet nga: Krisstian Kola 21 Qer 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Prodhuesi
Pioneer
Modeli
Gm-a3602
Shiten bokse pioneer te paperdora asnjehere te blere ne itali 2200 euro se bashku me te gjitha fishat e nevojshme si dhe DVD perkatese
Te pershtatshme per lokale si dhe per perdorim shtepie per salla te medha
Shiten
2 bokse te gjata
1 boks i shkurt
1 boks i gjere i shkurt
1 DVD pioneer
Krisstian Kola
0693564384
Leaflet
Në fillim