LEM General Music

600 EUR

Shitet nga: Klaudio 14 Nën 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Prodhuesi
Pioneer
Modeli
Gm-a3602
Shiten Bokse 'LEM General Music' • 2 Bokse nga 350w secili • Bashke me Bokset eshte i perfshire dhe nje MIXER LEM per DJ , LIVE Music etj • Bokset jan ne gjendje shume te mire , • Perfshire dhe Fishat origjinal dhe Kambalecat .
Klaudio
0699193774

WhatsApp:
0699193774
Në fillim